Vítáme vás na stránkách společnosti AKSOS spol. s r.o.

Svým zákazníkům nabízíme kompletní nabídku internetových služeb, které jsou zaměřeny především na prezentaci firem na internetu a tvorbu internetových aplikací.

Náš tým programátorů a grafiků je připraven vytvořit pro vás prezentaci špičkové kvality a libovolného rozsahu. Jejich profesionální přístup je zárukou rychlého zpracování zakázky a pečlivého začlenění všech požadavků zákazníka.

V kapitole TYP A ROZSAH PROJEKTU jsme vybrané projekty spolu s jejich stručnou charakteristikou zařadili do katalogu, který vám usnadní orientaci v nabídce našich služeb. Můžete si zde prohlédnout různé typy internetových prezentací od jednoduché vizitky až po náročný databázový systém a vybrat si, jaký typ řešení bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Každý projekt je stručně popsán z hlediska uživatele s důrazem na podstatné či neobvyklé prvky, které jsou do prezentace zařazeny. Druhý odstavec popisu je věnován pokročilejším uživatelům internetu a informuje o technické specifikaci projektu. Technické termíny užité v popisu prezentace jsou stručně vysvětleny vlevo od obrázků. Po umístění kurzoru myši na konkrétní technický termín v textu se v této části zobrazí krátký popis.

Vaše připomínky a dotazy nám můžete zaslat na mail i­n­f­o­@­a­k­s­o­s­.­c­z.